Dodací podmínky

Erexan.eu to je rychlost a diskrétnost

Zboží, které si objednáte v e-shopu erexan.eu, je obvykle expedováno ještě týž den. Nejpozději však do 48 hodin od zadání objednávky během pracovních dnů. Uvědomujeme si, že si možná nepřejete aby kdokoli věděl o tom, že jste si objednali přípravek na povzbuzení potence, proto všechny balíčky odesíláme s maximálním ohledem na diskrétnost, ve speciálních obalech bez jakékoliv reklamy. Na balíčku není uveden ani název e-shopu. Najdete tam pouze adresu příjemce a adresu odesílatele. Všechny potřebné dokumenty jsou přiloženy k výrobku uvnitř obalu.

Možnost osobního odběru

Jste z Prahy nebo okolí a vyhovoval by vám více osobní odběr? Zboží si můžete vyzvednout v našem centrálním skladu na ulici Do Čertous 2772/8, Praha 9. Osobní převzetí je možné pouze na základě online objednávky. O tom, že bylo zboží připraveno vás budeme informovat prostřednictvím emailu. Zboží je obvykle k dispozici na osobní odběr do několika hodin, nejpozději však do 48 hodin. Zboží si prosím přijďte vyzvednout až když k tomu budete vyzváni! Platba pouze kartou, hotovost se nepřijímá!

Osobní převzetí je možné v pracovní dny 9:00 - 17:30

Adresa na vyzvednutí zboží:

Comgate a.s.
P3 park hala B4
Do Čertous 2772/8
193 00 Praha - Horní Počernice
Platba pouze kartou! Hotovost se nepřijímá!
zobrazit mapu

Kurírní a Poštovní doručení

Zboží je obvykle odeslán v den objednání, nejpozději však do 48 hodin. Pokud chcete, aby vám byl Erexan doručen rychle, využijte možnost kurýrní služby. Diskrétní balíček vám doručí kurýr na dobírku přímo do vašich rukou již druhý den od odeslání. Pokud pro vás není podstatná rychlost doručení, ale jeho cena, doporučujeme vám dodání poštou na dobírku. Pošta doručí diskrétní balíček do dvou pracovních dnů.

Ceník dopravy a způsob platby

Metoda Cena v CZK Platba Doba dodání
CZ pošta - Balík na poštu 129 Kč dobírka / platba kartou D*+2-4
CZ pošta - Balík do ruky 139 Kč dobírka / platba kartou D*+2-4
Kurýrní služba Geis 109 Kč dobírka / platba kartou D*+1
Osobní odběr - Zásilkovna 96 Kč dobírka / platba kartou D*+0-1

*D=den odeslání. Ceník je platný od 20.08.2020. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Ceny dopravy jsou dotovány, proto prosíme vážené zákazníky, aby objednané zboží převzali ve stanovené odběrní lhůtě. Pokud zákazník zboží neodebere ve stanovené lhůtě, zboží nám dopravce vrátí, za což požaduje dodatečné poplatky. Tím vznikají zbytečné finanční škody.

Vrácení peněz

Jsme si natolik jisti kvalitou a účinností našeho produktu, že vám nabízíme garanci vrácení peněz. To znamená, že pokud nebudete z jakéhokoli důvodu s Erexanem spokojeni, pošlete nám jej zpět a my vám vrátíme peníze. Peníze vám vrátíme za každé neotevřené balení.

Erexan výhodné balíčky s rychlým doručením

Vyberte si jeden z balíčků

diskrétní doručení
tabletky skladem,
okamžité odeslání
poštovné zdarma
nad 2000 Kč

Vrácení zboží a reklamace

Garantujeme 100% spokojenost nebo vrácení peněz. To znamená, že pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s produktem spokojeni, můžete ho poslat zpět a my vám vrátíme peníze. Peníze vám vrátíme za každé neotevřené balení.

V souladu s §1832 NOZ, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Peníze vám budou vráceny do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy za každé neotevřené balení

Odstoupení od kupní smlouvy musí být přiloženo ke zboží. Odstoupení od smlouvy může být uskutečněno elektronickou formou komunikace. Za odstoupení od kupní smlouvy se nepovažuje nepřevzetí závazně objednaného zboží.

Postup:

  • Zboží nám zašlete nejpozději do 14 dnů od doručení.
  • Přiložte vyplněný formulář na odstoupení od kupní smlouvy který stáhnete po kliknutí na odkaz. Nezapomeňte uvést číslo účtu, datum a Váš podpis. Peníze vracíme zejména převodem na bankovní účet.
  • Zpět se zbožím nám zašlete i originál dokladu o koupi.
  • Zboží posílejte tak, aby se při přepravě nepoškodilo.
  • Adresa pro doručení Augeri - Comgate a.s. P3 park hala B4, Do Čertous 2772/8, 193 00 Praha - Horní Počernice
  • Zboží nezasílejte do sídla společnosti nemohlo by být převzato.

Adresa na vrácení zboží

Augeri - Comgate a.s.
P3 park hala B4
Do Čertous 2772/8
193 00 Praha - Horní Počernice

Částka, která Vám bude vrácena nezahrnuje výšku již zaplaceného poštovného. Peníze vracíme zejména převodem na bankovní účet.

Peníze vám budou vráceny do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Více informací o odstoupení od kupní smlouvy, nebo o reklamacích naleznete na stránce obchodních podmínhek

Augeri nutraceuticals GOOD MANUFACTURING FOOD